Aktywne ferie w SOK i GOKiS

31st Jan 2024   J. O.

Rokrocznie w czasie zimowej przerwy w nauce wiele lokalnych ośrodków kultury zaprasza do aktywnego i radosnego sposobu spędzenia czasu.

Bogatą propozycję zajęć przygotował Sokołowski Ośrodek Kultury. Pod hasłem „Zima z SOKiem” w placówce miały miejsce zajęcia manualne, plastyczne, kulinarne, wokalne, Lego Robotyka, Mali wielcy wynalazcy, zajęcia prowadzone przez Muzeum WGL „Stacja Sokołów” oraz warsztaty kulinarne prowadzone przez Kawiarnie Filmową Art Cafe. Nie zabrakło poranków filmowych w kinie „Sokół”. Poza tym trwały intensywne warsztaty formacji na co dzień działających w SOK - Black Code Dance Studio oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie”. W sterdyńskim Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w kolejne dni pierwszego tygodnia ferii odbywały warsztaty z LEGO, zajęcia muzyczne i rytmiczne oraz rekreacyjno- sportowe.
Gośćmi placówki byli też artyści ze Studia Teatralnego KRAK-ART, którzy zaprezentowali widowisko pt. "Zimowa opowieść". Ferie z GOKiSem zakończył niedzielny bal kostiumowy dla dzieci. O tym, co działo się w czasie ferii w innych placówkach kultury naszego powiatu, napiszemy w następnym numerze.


Komentując akceptujesz naszą politykę prywatności.