Trzydziesty drugi Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

17th Jan 2024

W niedzielę 28 stycznia 2024r. odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem będzie zbiórka na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc a hasło przewodnie brzmi: "Tu wszystko gra! OK!"

Tradycyjnie, jak co roku, miasto Sokołów Podlaski i powiat sokołowski również zagrają z WOŚP. Patronat honorowy nad 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy objęło Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim. Głównym sponsorem koncertu finałowego została Grupa Sokołów S. A. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!
Startujemy już w sobotę- 27.01.2024r. We wszystkich sklepach sieci TOPAZ i Gama w Sokołowie Podlaskim, a także kilku w powiecie, już od soboty będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami WOŚP. Głównym miejscem niedzielnego wydarzenia będzie Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1. Sztab organizacyjny, dzięki wsparciu wielu sponsorów, przygotował mnóstwo atrakcji- występy, koncerty i licytacje przedmiotów na scenie, fotolustro, dmuchańce dla dzieci, usługi barberskie, stoisko wojskowe 53. batalionu lekkiej piechoty w Siedlcach, stoiska kulinarne firm oraz kół gospodyń wiejskich, grochówka, grill oraz sklepik z orkiestrowymi gadżetami i pamiątkami, których sprzedaż wesprze zbiórkę. Tradycyjnie, jak co roku, podczas sokołowskiego finału można będzie oddać krew- punkt będzie czynny w godz. 9.00-13.30. Kolejny raz w Sokołowie zagra również MotoOrkiestra. Na terenie Parku Przemysłowego w godz. 11.00-14.00 zgromadzą się fani aut sportowych, terenowych, zabytkowych oraz motocykli, którzy udostępnią swoje pojazdy oglądającym i zaoferują przejażdżkę w zamian za datek do orkiestrowej puszki. Również w niedzielę wolontariusze będą kwestować na ulicach naszego miasta i całego powiatu. Przywiązujemy ogromną wagę do zasad bezpieczeństwa, dlatego też zapewniamy kwestującym kamizelki odblaskowe. W niedzielę w zbiórkę włączy się również Powiatowa Liga Piłkarskich Siódemek organizując rozgrywki, podczas których będą zbierane pieniądze do orkiestrowych puszek. W zbiórkę czynnie włączyły się także wszystkie przedszkola z terenu miasta Sokołów Podlaski. Nasze maluchy już od najmłodszych lat chętnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Niedzielny finał zakończy się degustacją przepysznych tortów dla wszystkich zgromadzonych. Polecamy również nasze licytacje na Allegro oraz Facebook'u- Sokołów i Powiat Charytatywnie dla WOŚP, gdzie będzie można wylicytować gadżety i voucher'y przekazane przez naszych niezawodnych sponsorów. Sokołowski Sztab WOŚP można również wesprzeć poprzez eSkarbonkę. Wystarczy wejść na stronę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/cojagylyky -adres tej skarbonki możecie znaleźć także na naszym fanpage'u na Facebook'u - WOŚP Sokołów Podlaski - gdzie znajdziecie także wiele szczegółowych informacji dotyczących 32. Finału WOŚP w Sokołowie Podlaskim.


Komentując akceptujesz naszą politykę prywatności.